REGISTRUJ SE A ZÍSKEJ SLEVU 5% NA PRVNÍ NÁKUP

VYUŽÍVEJ DALŠÍ SLEVY A VÝHODY, TÍM ŽE SE U NÁS REGISTRUJEŠ

Pražená káva - prazena-kava.eu - Coffeedream - info@coffeedream.cz

Čerstvá pražená káva, Zrnková káva, Arabica, Robusta, Káva bez kofeinu

Zajímavosti o pražené kávě

Informace

Anketa

Zvolte si kávu pro měsíc ČERVEN za zvýhodněnou cenu po celý měsíc

 • INDIE KAAPI ROYAL ( robusta )
  7
 • BRASILIA SANTOS NY2
  2
 • BRASILIA FAZENDA BANANAL, Scr. 15+, NATURAL
  34
 • COLOMBIA SUPREMO ARMENIA
  6

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Rodinná pražírna kávy COFFEEDREAM
    úno 11, 2017    0
Rodinná pražírna kávy COFFEEDREAM

Všechny kávy a směsi na našem eshopu jsou dílem naší rodinné pražírny kávy COFFEEDREAM, která má sídlo v malebném městečku v srdci Slovácka v Uherském Ostrohu. Zakladatelem pražírny a jejím provozovatelem jsem já Petr Matúšů a moje manželka Michaela. Samozřejmě je strašně důležité neopomenout naše syny, kteří nám svým úsilím značně pomáhají naprosto ve všech směrech :-) Pražírnu kávy jsme založili v roce 2013 a do ostrého provozu přešla v březnu 2014. Jak je dobrým zvykem, nečekalo nás na začátku vůbec nic lehkého :-(

prodejna coffeedream 2013 prostory prodejny coffeedream1 2013 prostory pražírny coffeedream1

Důvodů založení naší pražírny kávy bylo víc, ale asi tím nejpodstatnějším byl náš vztah ke kávě. Vždy jsme si rádi poseděli u do tehdy pro nás "dobré" kávy. Člověk u ní dokázal relaxovat, ale dobře se bavit se svými přáteli a umožnil si tím únik z běžné reality. Bohužel se začlo stávat že káva běžně dostupná v obchodech, supermarketech a podobných zařízeních s dobou expirace někdy kolem dvou let, začla místo požitku přinášet zažívací potíže :-( co vedlo spíš k ukončení její konzumace. Jak čas plynul a čověk se setkává s různými lidmi, dostala se i knám PANÍ KÁVA. Návrat pocitu úžasného zážitku z vychutnání si dobrého šálku kávy, bez strachu zažívacích potíží byl naprosto úžasný a vzbudil obrovský zájem o poznání tajemství proč není káva jako káva. Po odhalení tohoto tajemství jsme s rozhodli pro založení vlastní pražírny kávy a přiblížení neskutečného množství chutí a vůní ukrytých v opravdové kávě Vám všem. V prosinci 2013 jsme se do toho pustili.

první pražička kávy první napražená káva

Naše pražírna mezitím prošla spoustou různých úprav a oprav. Modernizováním a navýšením naší kapacity pro pražení čerstvé kávy. Pro pražení máme dvě pražičky od výrobce TOPER - jejich jednoduchost a zároveň i stylová krása je pro nás stále fascinující. Nyní pražíme každý den kávu jak pro Vás naše zákazníky, tak i pro bary, restaurace, hotely a malé i velké firmy. Naši kapacitu nikdy nebudeme hnát do extrémních rozměrů, protože vždy nám půjde hlavně o kvalitu než kvantitu napražené kávy, takže se občas může stát že si na svoji snovou kávu budete muset chvilku počkat. U nás má vše svůj čas a řád, tak aby jste nebyli v žádném případě ochuzeni o ten pravý chuťový požitek z káždého šálku Vaší kávy.

stále čerstvá káva naše pražírna naše pražící holky

Naše pražírna COFFEEDREAM Vám přináší stále něco nového jak z oblasti kávy, tak z oblasti služeb co Vám můžeme nabídnout, ať chvíle u nás strávené jsou pro Vás co nejpříjemnější. Káva, ale u nás bude vždy na prvním místě, kávou žijeme, káva je naší vášní. Naším cílem je Vám zpřístupnit ty nejlepší kávy ze všech světových oblastí kde se káva pěstuje. Zpřístupnit Vám ji za ty nejlepší možné ceny v té nejvyšší kvalitě a čerstvosti. Pracujeme jen s aktuálními sběry a kávy v naší nabídce jsou 100% přírodní bez dalších jakýchkoliv příměsí pro vychutání její čisté podstaty. Chceme Vám dát Vaši kávu snů.

gourmet kávy naše prodejna coffeedream jamajka

Zanechat komentář

* Jméno:
* E-mail: (nebude zveřejněn)
   Webová adresa: (Webová adresa s http://)
* Komentář:
Opište kód: