REGISTRUJ SE A ZÍSKEJ SLEVU 5% NA PRVNÍ NÁKUP

VYUŽÍVEJ DALŠÍ SLEVY A VÝHODY, TÍM ŽE SE U NÁS REGISTRUJEŠ

Pražená káva - prazena-kava.eu - Coffeedream - info@coffeedream.cz

Čerstvá pražená káva, Zrnková káva, Arabica, Robusta, Káva bez kofeinu

Zajímavosti o pražené kávě

Informace

Anketa

Zvolte si kávu pro měsíc ČERVEN za zvýhodněnou cenu po celý měsíc

 • INDIE KAAPI ROYAL ( robusta )
  7
 • BRASILIA SANTOS NY2
  2
 • BRASILIA FAZENDA BANANAL, Scr. 15+, NATURAL
  34
 • COLOMBIA SUPREMO ARMENIA
  6

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
VĚRNOST NAŠÍ KÁVĚ SE VYPLÁCÍ
    úno 11, 2017    0
VĚRNOST NAŠÍ KÁVĚ SE VYPLÁCÍ

Naše pražírna káva COFFEEDREAM si Váží každého svého zákazníka a proto jsme pro Vás vytvořili několik věrnostních programů. Komu jaký program za věrnost naší kávě bude vyhovovat, už záleží jen na Vás.

Prvním stupněm je sleva 5% za Vaši registraci na našem eshopu - je to taková malá pobídka k nákupu :-)

sleva na první objednávku

Druhým, zajímavějším stupněm je naše věrnostní odměna. Pokud u nás budete mít 5 objednávek v jakékoliv výši, jste ze zákazníků přeřazeni do kategorie NAŠI VĚRNÍ a je Vám rovnou nastavena sleva 15% na celý nákup. Sleva se Vám projeví ihned po přihlášení k Vašemu účtu na eshopu. Kávy, čaje a ostatní příslušenství se Vám bude na eshopu ihned zobrazovat s upravenýma cenama :-)

COFFEEDREAM BONUS CLUB KARTA

Třetím a asi nejzájímavějším stupněm je naše COFFEEDREAM BONUS CLUB KARTA. Je určena hlavně pro ty naše největší kávové gurmány, kteří si na ní vypěstovali lehkou závislost :-) Tato kávová karta sebou nese všechny předešlé výhody a ještě malinko něco k tomu. Můžete sní mít kávy z GOURMET a SPECIÁLNÍ NABÍDKY s 35% slevou. Pokud dáme do stálého prodeje nějakou novou kávu, získáte 25g této kávy na ochutnávku od nás ZDARMA. V neposlední řadě karta funguje i jako CASHBACK ( domluveno po jejím vyladění se zákazníky ). Za každých utracených 100kč, máte od nás 2kč zpět, které se Vám střádají a pak snimi můžete hradit i svoje objednávky. Tato karta je, ale zpoplatněna, abychom oddělili zájemce o naši kávu od vyčůránků, kteří chtějí jen ušetřit :-)

https://www.prazena-kava.eu/pro-pripravu-kavy-a-caje/105-bonus-club-karta.html

coffeedreamKÁVA, KTERÁ DÁVÁ SMYSL

Zanechat komentář

* Jméno:
* E-mail: (nebude zveřejněn)
   Webová adresa: (Webová adresa s http://)
* Komentář:
Opište kód: