REGISTRUJ SE A ZÍSKEJ SLEVU 5% NA PRVNÍ NÁKUP

VYUŽÍVEJ DALŠÍ SLEVY A VÝHODY, TÍM ŽE SE U NÁS REGISTRUJEŠ

Pražená káva - prazena-kava.eu - Coffeedream - info@coffeedream.cz

Čerstvá pražená káva, Zrnková káva, Arabica, Robusta, Káva bez kofeinu

Zajímavosti o pražené kávě

Informace

Anketa

Zvolte si kávu pro měsíc ČERVEN za zvýhodněnou cenu po celý měsíc

 • INDIE KAAPI ROYAL ( robusta )
  7
 • BRASILIA SANTOS NY2
  2
 • BRASILIA FAZENDA BANANAL, Scr. 15+, NATURAL
  34
 • COLOMBIA SUPREMO ARMENIA
  6

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Dárkové poukazy COFFEEDREAM
    úno 11, 2017    0
Dárkové poukazy COFFEEDREAM

Naše pražírna kávy COFFEEDREAM, Vám nabízí i dárkové poukazy. Vzhledem k tomu jak je u některých lidí obtížné se trefit do jejich chutí správným výběrem kávy, my Vám to trošku zjednodušíme nabídkou dárkových poukazů ve čtyřech nominálních hodnotách a to: 100 Kč, 250 Kč, 500 Kč a 1000 Kč.

dárkový poukaz 100 dárkový poukaz 250

dárkový poukaz 500 dárkový poukaz 1000

Dárkové poukazy zakoupené na eshopu je možné využít zpětně pro nákup na našem eshopu, ale i přímo na naší pražírně COFFEEDREAM v Uherském Ostrohu. Každý dárkový poukaz získá svůj unikátní kód, který Vám přijde v balíčku společně s poukazem. Platnost poukazu je jednoduše až do jeho použití - není časově nijak limitován.

Na požádání je možné dárkový poukaz opatřit jménem obdarováného pro získání větší exclusivity Vašeho dárku :-) Poukazy zakoupené přímo na pražírně se mohou využít rovněž pro nákup na našem eshopu, záměr použití na eshopu nám prosím při zakoupení hlaste, ať se může vygenerovat jednorázový slevový kód.

Dárkový poukaz, který budete využívat přímo na naší pražírně, nemusíte vyčerpat najednou. Vždy ho ponížíme o již vyčerpanou částku. Dárek, který je více směry limitován, už podle nás není tím správným dárkem a proto Vám umožňujeme i dlouhodobější čerpání.

pražírna kávy COFFEEDREAMKÁVA, KTERÁ DÁVÁ SMYSL

Zanechat komentář

* Jméno:
* E-mail: (nebude zveřejněn)
   Webová adresa: (Webová adresa s http://)
* Komentář:
Opište kód: