REGISTRUJ SE A ZÍSKEJ SLEVU 5% NA PRVNÍ NÁKUP

VYUŽÍVEJ DALŠÍ SLEVY A VÝHODY, TÍM ŽE SE U NÁS REGISTRUJEŠ

Pražená káva - prazena-kava.eu - Coffeedream - info@coffeedream.cz

Čerstvá pražená káva, Zrnková káva, Arabica, Robusta, Káva bez kofeinu

Zajímavosti o pražené kávě

Novinky

Poll

Zvolte si kávu pro měsíc LISTOPAD za zvýhodněnou cenu po celý měsíc

 • BRASILIA SANTOS NY2
  2
 • BRASILIA BOUTIQUE OBATA
  6
 • BRASILIA FAZENDA LAGOA
  1
 • BRASILIA SAMBA Scr. 15/18, Natural
  15

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Ochutnávkové balení kávy

Zde si můžete vybrat kávu dle Vašeho přání. Záleží na Vás, zda dáte přednost Vašim již oblíbeným druhům kávy, nebo se nebojíte experimentovat a vyzkoušíte kávu zcela novou, třeba úplně z jiné plantáže či země, která bude naprosto jiná svou chutí a druhem, než na co jste byli doposud zvyklí.

Ochutnejte arabicu, robustu nebo zelenou kávu


V nabídce máme kávu Arabica, která je velmi vyhledávaná pro svou nezaměnitelnou vůni a chuť, a to hlavně znalci kávy. Její pěstování je složité, zrna zrají pomaleji, proto je na trhu žádaná a nesmíme opomenout její nízký obsah kofeinuNabízíme i kávu Robusta, která je hojně rozšířená, hlavně z důvodu snazších podmínek pěstování. Robusta si našla také hodně příznivců, kteří na ni nedají dopustit. Zvláště ráno tato káva dokáže povzbuditA nezapomněli jsme ani na zelenou kávu, jež zažívá obrovský boom, protože obsahuje významné antioxidanty a je mocným pomocníkem v boji s nadváhou.

Vyzkoušet můžete i méně známé druhy káv


Neváhejte a vyberte si k ochutnávce kávy, které Vás zaujaly nejvíce, ať už svým druhem, nebo toužíte po nepoznaných vůních a chutích, třeba po čokoládě, ovoci či vsadíte na jistotu a vybere si již kávy, které máte ověřené.

Ochutnávkové balení kávy 8 produkty

Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek