REGISTRUJ SE A ZÍSKEJ SLEVU 5% NA PRVNÍ NÁKUP

VYUŽÍVEJ DALŠÍ SLEVY A VÝHODY, TÍM ŽE SE U NÁS REGISTRUJEŠ

Pražená káva - prazena-kava.eu - Coffeedream - info@coffeedream.cz

Čerstvá pražená káva, Zrnková káva, Arabica, Robusta, Káva bez kofeinu

Zajímavosti o pražené kávě

Novinky

Poll

Zvolte si kávu pro měsíc LEDEN za zvýhodněnou cenu po celý měsíc

 • BRASILIA SANTOS NY2
  6
 • BRASILIA CERRADO DOCE DIAMANTINA NY2
  1
 • INDIE MONSOONED MALABAR Aspinwall
  6
 • CUBA SERRANO LAVADO
  9

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Brazilská káva prodej, prodej brazilské kávy

Jižní Amerika je synonymem pro opravdu kvalitní kávu. Státy zde produkují velké množství tohoto nápoje, který si získal své zákazníky po celém světě. Káva je nejrozšířenějším a nejoblíbenějším nápojem, ale najít opravdu kvalitní druh může být někdy problém. Zárukou kvality je právě káva z jihoamerické oblasti.

Brazílie je státem, který žije produkcí kávy. Tento nápoj je zde ve středu všeho dění. Kvalitou převyšuje káva odrůdy Arabica výrazně nad ostatní druhy. Její nezaměnitelnou chuť si zamilujete. Brazílie je jednou z nejlepších kávových oblastí na světě. Kávovník je hlavní zemědělskou surovinou a káva je hlavním zbožím k exportu. Tento největší stát jihoamerického kontinentu produkuje vysoce kvalitní a chutný nápoj, který milují lidé po celém světě. To, že se v Brazílii kávě tak daří, je dáno tím, že je zde mimořádně příznivé podnebí. Tento stát totiž leží ve třech klimatických pásmech – rovníkovém, subtropickém a mírném. Káva z Brazílie je známá a oblíbená po celém světě.

Aby se i k vám domů mohla dostat opravdu kvalitní káva z Brazílie, připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku. Zabýváme se prodejem kvalitní kávy, jejíž chuť vás přímo očaruje. Díky široké rozloze Brazílie se káva pěstuje na mnoha plantážích. Jednotlivé druhy se tak od sebe liší svou chutí. Většinou ovšem mají měkkou a jemnou chuť. Vyzkoušejte kávu Brasilia Santos, Brasilia Fazenda nebo Brasilia Cerrado Doce Diamantina. Každá z nich se pyšní jedinečnou chutí a aroma. Přestože tyto druhy pocházejí z jednoho státu, každý má svou typickou chuť. Je to dáno také tím, že až tři čtvrtiny z celkové produkce kávy pocházejí od drobných pěstitelů. Vyzkoušejte i vy, jak chutnají exotické dálky a především opravdová kvalita.

Brazilská káva prodej, prodej brazilské kávy V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.